Руки і сльози

До Вашої уваги відвертий та сміливий роман Степана Процюка про Івана Франка "Руки і сльози".

Степан Процюк натхненно розповів про непросте особисте життя Івана Франка, ніби прожив його. Постать визнаного генія постала у романі людиною, зі своїми страхами, сумнівами і коханнями. Степан перевідчув і перевідкрив нам Франка. Справжнього, простого і величного водночас. Генія, хто творив націю, і людини, яка не мала душевного спокою і лише декілька днів особистого щастя. 

Цей роман стане основою сценарію серіалу про найбільшого українського письменника. Історію про Франка і його час – коли формувалася українська нація, має побачити кожен українець. Бути українцем - це бути сміливим. Попри все!

І Франко – хороший приклад.

ПРО АВТОРА:

Степан Процюк – сучасний український письменник. Автор понад 30-ти книжок. Його твори перекладені кількома мовами. Має кілька літературних премій і відзнаку «Золотий письменник України». Є автором ютуб-каналу «Письменник про письменників», член ПЕН-клубу.

 

ЦИТАТА ВІД АВТОРА:

Я недолюблюю портрети, але портрет Івана Франка у моїй кімнаті вже кілька десятків літ. Вважаю Івана Франка найбільшим українським письменником.  У романі «Руки і сльози» прагнув створити велике панорамне полотно життя і творчості Франка, спробу його психічного  портрету та психологічні особливості особистого і сімейного життя, а також трагізм його боротьби із хворобою останні вісім літ.

ЗАМОВИТИ ТУТ